Wczytywanie...
2024-01-27

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę
  • Przygotowanie produktów zgodnie ze standardami i dbanie o jego najwyższą jakość
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji Burger King

Nasze wymagania:

  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywna energia i pomysłowość
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Wyznaczanie ambitnych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

To oferujemy

  • Wspaniały zespół który zatroszczy się o Ciebie
  • Rodzinną atmosferę dzięki której poczujesz się u nas jak w domu
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń, które zapewnia Ci dobry start i przygotują do pracy na stanowisku
  • Uczciwą pracę z jasnymi zasadami i wynagrodzeniem zawsze na czas
  • Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i różnym doświadczeniem
  • Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb
  • Premię i nagrody za osiągnięcia, które dodadzą Ci jeszcze więcej motywacji do działania
  • Dodatkowe benefity w tym możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej czy multikarnetu sportowego Medicover Sport (dawniej Karta OK System)
  • Wyjątkowe produkty Burger King codziennie w ramach przerwy w atrakcyjnych cenach, a także zniżki do KFC, Starbucks i Pizza Hut
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu, jeśli tylko masz duży apetyt… na więcej

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Karta Medicover Sport (dawniej Karta OK System)
  • Zniżka na produkty firmy AmRest
  • Premia za polecenie przyjaciela do pracy
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Miejscowość
Żory
Burger King
Profil firmy
Branża
Restauracje
Liczba pracowników
10000
Założone w
1954
Miasto
Warszawa