Wczytywanie...
2024-01-28

Pomoc Kuchenna w restauracji John Burg

Miejsce pracy: Galeria Echo, ul. Świętokrzyska 20, Kielce

Umowa zlecenie

Nr ref: PM 2022

 Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie naszych dań zgodnie ze standardami John Burg,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • tworzenie przyjaznej atmosfery i współpraca z pozostałymi członkami naszego Zespołu.

Nasze wymagania:

  • szukamy osób z pasją i zaangażowaniem,
  • samodzielnych i pozytywnie patrzących na świat,
  • lubiących kontakt z ludźmi i pracę w zespole,
  • cechujących się uśmiechem na co dzień i zamiłowaniem kulinarnym,
  • posiadających książeczkę/orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne i/lub doświadczenie w pracy w kuchni.

To oferujemy:

  • możesz rozwijać się w restauracji, która potrafi robić świetne dania z najwyższej klasy wołowiny w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjny system premiowy oraz możliwość rozwoju wraz ze wzrostem poziomu wiedzy i umiejętności,
  • płatny okres szkolenia, w którym nauczysz się wszystkiego,
  • opiekuna, który będzie dla nowego członka załogi swoistym mentorem i pomoże w nowym otoczeniu,
  • możliwość skorzystania z pysznego posiłku oraz dostępu do pakietu sportowego  w korzystnej cenie,
  • pracę na dłużej lub zdobycie fajnego doświadczenia (wybór należy do Ciebie).
Rodzaj umowy
Miejscowość
Kielce
North Food Polska
Profil firmy
Branża
Restauracje
Liczba pracowników
1000
Założone w
2002
Miasto
Warszawa